Jumta Segumi – Privātmājai

Jumta Segumi - Privātmājai ir plaša jumta segumu veidu izvēle.

Izvēloties jmta segumu savai privātmājai iesakām konsultēties  ar Ādažu Metāls Jumta segumu speciālistu, par tieši Jūsu prvātmājas Jumta segumu.

Jumta Segumu augstāko kvalitāti nodrošina , tas kā izejmateriālu piegādātājus esam izvēlējušies tikai labākos Eiropas metāla ražotājus. Tie ir Thyssen Krupp (Vācija), Marcegaglia
(Itālija, Arcelor Mittal grupas uzņēmums) un US Steel (ASV uzņēmums, Košice, Slovākija). Metāla loksnes biezums ir vismaz 0.5mm. Jumta Segumu ražošanai pieejami dažādu krāsu un faktūru polimēru pārklājumi, ar ko ir pārklātas cinkotā tērauda loksnes, ir izstrādāti Eiropas klimatiskajiem apstākļiem. Tas ir svarīgi izvēloties un iegādājoties jumta segumus, lai tas nezaudētu savu estētisko pievilcību daudzu gadu garumā. Jumts un tā apdares detaļas (kores, vējmalas, karnīzes u.c.) ir izgatavotas no identiska materiāla, kas nodrošina vienmērīgu reakciju pret UV starojumu un vides ietekmi.

Jumta segumi - valcprofila

Valcprofila jumta segumi tiek veidoti no tērauda loksnēm. Valcprofils ar klik ir ātri un ērti uzstādāms metāla jumta segums.

Jumta segumi - dakstiņprofila

Dakstiņprofils ir materiāls, kurā apvienots skaistums un izteiksmīgums ar vienkāršu montāžu un jumta seguma konstrukcijas nelielu svaru ( 1kv.m sver 4,5 kg ).

Jumta segumi - tērauda loksnes

Cinkotas tērauda loksnes, kas izlocītas ar trapecveida virsotnēm garenvirzienā, ir viens no metāla jumta seguma produkcijas ekonomiskākajiem veidiem

Jumta segumi - ražotāji

Ādažu jumtu segumu nodrošina labākie metāla ražotāji Eiropā - Thyssen Krupp, Marcegaglia un US Steel. Metāla lokšņu biezums, kas tiek izmantots jumta seguma izstrādes procesā, ir vismaz 0.5mm

Jumta segumi - apdares detaļas

Jumta segumam ir dažādas apdares detaļas. Jumta skrūves ir speciāli paredzēts stiprināšanas veids metāla jumtu segumiem, jo tās ir aprīkotas ar gumijas blīvētāju, speciāli Jūsu jumta seguma hermetizācijai.

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespeju uzlabot Jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Lasīt vairākPiekrītu