Jumta Segumi – Trapecveida Jumti

Jumta Segumi - Trapecveida Jumti

Cinkotas tērauda loksnes, kas izlocītas ar trapecveida virsotnēm garenvirzienā, ir viens no metāla jumta seguma produkcijas ekonomiskākajiem veidiem. Trapecveida profili jumtu segumam tiek izgatavoti no augstas kvalitātes cinkota lokšņu tērauda, kā arī no cinkota lokšņu tērauda ar dažāda veida krāsainiem polimēru pārklājumiem, ar kā palīdzību īstenot vēlemo jumta seguma krāsu. Polimēra pārklājums būtiski paaugstina jumta seguma izstrādājuma kvalitātes raksturojumus. Tas ir mūsdienīgs, estētisks materiāls, kam piemīt augsta izturība pret koroziju, tātad materiāls, kas aizsargā Jūsu jumta segumu. Izturība pret jebkuriem laikapstākļiem, nelielais svars, vienkārša montāža un eksplautācija bez kopšanas izmaksām ievērojami vienkāršo un palētina jumta būvniecību.

Visi iespējamie jumta seguma pārklājuma veidi:

  • Polisters - jumta materiālu ar šo pārklājumu izmanto tādu iekšējo un ārējo virsmu segumu klāšanai un apstrādei, kur netiek uzstādītas īpašas prasības.
  • Purals – jumta seguma materiālu ar šo pārklājumu izmanto ārējo un iekšējo virsmu klāšanai un apstrādei. Šis materiāls ir īpaši noturīgs pret koroziju, ultravioleto starojumu un ķīmisko iedarbību, turklāt ir apstrādājams zemā temperatūrā.
  • PVC – jumtu seguma materiālu ar šo pārklājumu izmanto ārējo un iekšējo virsmu klāšanai un apstrādei. Šis materiāls ir īpaši noturīgs pret koroziju. Ar PVC materiālu pārklāts tērauds ir viegli astrādājams.
  • Cinkots – jumta seguma materiāls ar cinkotas virsmas pārklājumu ir piemērots tērauda profīlu un līstprofīlu, kā arī valcēto jumtu ražošanai.
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespeju uzlabot Jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Lasīt vairākPiekrītu