Trapecveida 20 profils

Trapecveida jumta seguma profils

Cinkotas tērauda loksnes, kas izlocītas ar trapecveida virsotnēm garenvirzienā, ir viens no metāla produkcijas ekonomiskākajiem veidiem.
Trapecveida profili tiek izgatavoti no augstas kvalitātes cinkota lokšņu tērauda, kā arī no cinkota lokšņu tērauda ar dažāda veida krāsainiem polimēru pārklājumiem.
Polimēra pārklājums būtiski paaugstina izstrādājumu kvalitātes raksturojumus.
Tas ir mūsdienīgs, estētisks materiāls, kam piemīt augsta izturība pret koroziju.
Izturība pret jebkuriem laika apstākļiem, nelielais svars, vienkārša montāža un ekspluatācija bez kopšanas izmaksām ievērojami vienkāršo un palētina būvniecību.

 

APJ 20 – jumta profils

 

Jumta profils

Skārda biezums: 0,5 - 0,7 mm

Apdares garums: ražošanas iespējas neierobežo loksnes garumu, bet nav ieteicams pasūtīt loksnes, kas garākas par 6 m, jo tas radīs nevajadzīgas problēmas transportējot, pārvietojot un ceļot uz jumta, kā montāžas laikā.

 

 

 

Iespējami visi pārklājuma veidi: 

  • Polisters – materiālu ar šo šo pārklājumu izmanto tādu iekšējo un ārējo virsmu klāšanai un apstrādei, kur netiek uzstadītas īpašas prasības.
  • SUPERIOR HB – materiālu ar šo pārklājumu izmanto ārējo un iekšējo virsmu klāšanai un apstrādei. Šis materiāls ir īpaši noturīgs pret koroziju, ultravioleto starojumu un ķīmisko iedarbību, turklāt ir apstrādājams zemā temperatūrā.
  • HPS – materiālu ar šo pārklājumu izmanto ārējo un iekšējo virsmu klāšanai un apstrādei. Šis materiāls ir īpaši noturīgs pret koroziju. Ar HPS materiālu pārklāts tērauds ir viegli astrādājams.
  • Cinkots – materiāls ar cinkotas virsmas pārklājumu ir piemērots tērauda profīlu un līstprofīlu, kā arī valcēto jumtu ražošanai.
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespeju uzlabot Jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Lasīt vairākPiekrītu