Trapecveida 8 profils

AP - 8

 
 
 
Skārda biezums: 0,5 - 0,7 mm
Apdares garums: ražošanas iespējas neierobežo loksnes garumu, bet nav ieteicams pasūtīt loksnes, kas garākas par 6 m, jo tas radīs nevēlamas problēmas transportējot, pārvietojot un ceļot uz jumta, kā arī montāžas laikā.

Iespējami visi pārklājuma veidi: 
  •  Polisters – materiālu ar šo šo pārklājumu izmanto tādu iekšējo un ārējo virsmu klāšanai un apstrādei, kur netiek uzstādītas īpašas prasības.
  • SUPERIOR HB – materiālu ar šo pārklājumu izmanto ārējo un iekšējo virsmu klāšanai un apstrādei. Šis materiāls ir īpaši noturīgs pret koroziju, ultravioleto starojumu un ķīmisko iedarbību, turklāt ir apstrādājams zemā temperatūrā.
  •  HPS – materiālu ar šo pārklājumu izmanto ārējo un iekšējo virsmu klāšanai un apstrādei. Šis materiāls ir īpaši noturīgs pret koroziju. Ar HPS materiālu pārklāts tērauds ir viegli aptrādājams.
  •  Cinkots – materiāls ar cinkotas virsmas pārklājumu ir piemērots tērauda profilu un līstprofīlu, kā arī valcēto jumtu ražošanai.
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespeju uzlabot Jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Lasīt vairākPiekrītu